Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Tartu Tamme Lions-klubi kutsub heategevuskontserdile

13.03.2013 | | Rubriik: Teated

Juba 14. korda toimub Tartu Tamme Lions-klubi korraldusel Peetri kirikus heategevuskontsert «… kus on kodukoht». Kontsert toimub 14. märtsil algusega kell 19.
Klubi liige emeriitõpetaja Kalle Mesila kutsub linlasi abistama pere ja kodu toetuse kaotanud lapsi, kes endale uue kodu on leidnud kristlikus noortekodus. Ta kiidab kõiki noortekodu töötajaid, kes teevad oma tööd südamega ja on kandnud hoolt selle eest, et lapsed on saanud korraliku hariduse ja palju vaeva on nähtud nende igakülgsel arendamisel.
Noortekodul ja Tartu Peetri kogudusel on omamoodi soe suhe: igal aastal on kirikus noortekodu jõulukontsert, paljud lapsed on Peetri koguduses ristitud ja ka leeris käinud. Noortekodus peetakse usuõpetuse tunde, need viib läbi ülikooli õppejõud Kaido Soom. «Noortekodu lastest tuleb ühiskonnale tubli täiendus ja sellega täidetakse Lions-klubi eesmärki,» ütleb Kalle Mesila.
Tänutäheks saavad annetajad osa suurepärasest kontserdist, kus esinevad Kait Tamra ja Eesti Laulu võistlusel osalenud loominguline kollektiiv Kõrsikud, kuhu kuuluvad kaalukad lauljad Päss, Pehk ja Bonzo. Kontserdi täht on kindlasti Sofia Rubina (fotol), keda on tunnustatud mitmel rahvusvahelisel lauluvõistlusel. Klaveril saadab teda Jorma Toots, mõnd kitarripala saab ehk kuulata Oleg Pissareno esituses.
Kalle Mesila sõnul pöördutakse enne kontserti ka sponsorite, st firmade ja üksikannetajate poole, annetada võib MTÜ LC Tartu Tamme kontole 221011487213 Swedbankis märgusõnaga «kontsert». Kogu kontserdi korjandus läheb sajaprotsendiliselt noortekodule lastega tehtava töö toetuseks. Kontserdi patroon on president Arnold Rüütel.
Eesti Kirik

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)