Slava Ukraine
Esileht » Elu ja Inimesed » Kultuurielu »

Tapa vabatahtlikud korraldasid heategevusliku kontserdi

08.06.2007 | | Rubriik: Kultuurielu

Tapa kultuurikeskuses korraldati heategevuskontsert Tapa Laste- ja Noortekodu laste heaks.

Sooviks oli koguda raha lastele jalgrataste ostmiseks. Ürituse eestvedajaks oli Euroopa Vabatahtliku Teenistuse programmis osalev sakslane Waldemar Maier (21).

Tegemist oli esimese omataolise üritusega Tapal. Kontserdil esines kohalik naistantsurühm, kelle esitatud neljas eesti rahvatantsus osales ka Waldemar koos teiste noorte vabatahtlikega.

Euroopa Vabatahtliku Teenistuse programmi koordineerib MTÜ Diakoonia Aasta Eestis. Programm toetab 18–30aastaste noorte vabatahtlikku teenistust alates tööst laste ja noortega, lõpetades keskkonnakaitsealase tegevusega. Tegutsetakse mittetulunduslikel alustel. Igal vabatahtlikul on koos oma saatva organisatsiooniga võimalik välja valida just talle huvi pakkuv tegevusvaldkond ja projekt.

MTÜ juhataja Ave Bremse sõnul on üle Eesti käimas rohkem kui kümme projekti: «Konkreetselt selle sisuks on töö Tapa laste ja noortega. Kontsert toimus aga Waldemari initsiatiivil.»

Bremse lisab, et tema jaoks oli kontserdi kõige lii-gutavam hetk see, kui lastekodulaste heaks esinesid Tapa erikooli poisid keeruka ja paljudest elementidest koosneva akrobaatikakavaga.

Tapa Laste- ja Noortekodus on kokku 16 last.

Merje Mänd

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)