Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Tanel Ots – Harjumaa sädeinimene

31.12.2012 | | Rubriik: Online artiklid

Harju Maavalitsus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, SA Harju Ettevõtlus- ja  Arenduskeskus ning MTÜ Kodukant Harjumaa koostöös kohalike LEADER- gruppidega selgitasid Harjumaa aasta tegijad. Tunnustati ettevõtteid,  kodanikeühendusi, omavalitsusi ja inimesi, kes on aasta jooksul silma jäänud tublide tulemuste või tegudega,  mis väärisid äramärkimist. 
 
Harjumaa 2012 aasta sädeinimeseks valiti  EELK Jüri koguduse vaimulik Tanel Ots. Tanel Ots on aktiivne Saku valla elanik, Saku Vallavolikogu ja keskkonnakomisjoni liige. Tema ühiskondlik tegevus on väga mitmekülgne –  MTÜ Nabala Keskkonnakaitseühing asutaja ja juhatuse liige, Vana-Harju skautmaleva  juhatuse liige, Kaitseliidu liige,  MTÜ Saku Priitahtlikud Pritsimehed asutaja ja liige, Sookaera-Metsanurga küla eestkõneleja ning SA „Saku Kiriku Ehitus” tulevane nõukogu liige.
 
Lisaks valiti: Harjumaa 2012 aasta ettevõte – AS Harju Elekter;  Harjumaa 2012 aasta kodanikuühendus – MTÜ Õppe- ja Arengukeskus ME ;  Harjumaa 2012 aasta tegu –  “Sajandi 100 võttepaika” eestvedajad  filmimees Artur Talvik ja arhitekt Raul Vaiksoo;  Harjumaa 2012 aasta toetaja – Rae vallavalitsus, jätkuva ja püsiva  külavanemate ja külaliikumise toetuse eest.
 
Edasi loe siit.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)