Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Saarte praostkonna kuulutusnädal ja misjonikonverents

06.04.2009 | | Rubriik: Online artiklid

 

Ülestõusmisnädalal, täpsemalt 15.-18. aprillini peetakse Saaremaa luterlikes kogudustes kuulutusnädalat. Külas on EELK Misjonikeskuse juht Mika Tuovinen ja Kirsti Malmi.

Kuulutus- ja palvetunnid toimuvad Salmel kl 18 (15.04), Karalas kl 10 (16.04), Kuressaares kl 18 (16.04) ja Kihelkonnal kl 19 (17.04).

Laupäeval, 18. aprillil toimub Kuressaare Laurentiuse koguduse majas algusega kl 10 Saarte praostkonna misjonikonverents teemal „Mina elan ja ka teie peate elama“ (Jh 14:19), kus Ingmar Kurg kõneleb evangelismist oikumeenilises koostöös, Mika Tuovinen käsitleb küsimust „Minu koht koguduses“ ja Veiko Vihuri ettekanne on teemal „Elav kogudus“.

Misjonikonverentsile on oodatud vaimulikud, töötegijad ja koguduste juhtorganite esindajad, kuulutusnädala palvetunnid on kõigile avatud.
Kristlik kuulutus ei ole midagi muud kui rõõmusõnum ristilöödud ja ülestõusnud Kristusest. Suur Nädal ja ülestõusmispühad keskenduvadki selle sõnumi edasiandmisele. Soovin kõigile õnnistatud osasaamist Kristuse surma ja ülestõusmise saladusest ning usutee leidmist.
 

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)