Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Registreerimine konverentsile on alanud

14.09.2011 | | Rubriik: Teated

 Konverents «Quo vadis, kiriku laulu- ja palveraamat?» toimub 26. novembril usuteaduse instituudis algusega kell 10 ja selle eesmärgiks on üheskoos arutleda laulu- ja palveraamatu tuleviku üle.
Konverents koosneb kolmest sektsioonist: minevikust tänapäeva, naabrite kogemused, Eestimaa ootused järgmisele lauluraamatule. Ettekandjateks on Juhani Haapasalo (Soome), piiskop Brian Castle (Inglismaa), Ilze Sprance (Läti), Martin Bartsch (Saksamaa), Pille Raitmaa, Marko Tiitus ja Tuuliki Jürjo. Konverentsil on sünkroontõlge saksa ja inglise keelde.
Konverentsi kolmanda sektsiooni lõpetab paneeldiskussioon, milles osalevad erinevate kirikumuusikaliste ja teoloogiliste vaadete esindajad. Konverents päädib tänujumalateenistusega toomkirikus, kus esitletakse ka kogumikku «Koraaliseaded noortekoorile».
Registreerida saab aadressil www.raadio7.ee/eerik/konverents . Konverentsi osavõtumaks on 6 eurot, mis sisaldab kohvipause, lõunasööki ja konverentsi materjale.
Osavõtumaks palutakse tasuda hiljemalt 15. novembriks Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku arveldusarvele 10052030734009 SEB või 221002160604 Swedbank. Registreerimine lõpeb 7. novembril.

Seoses kiriku laulu- ja palveraamatu teema-aastaga toimub 22. oktoobril Narvas koraalipäev ja 31. oktoobril Tartu Peetri kirikus koraaliõhtu.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)