Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Rakveres käivad vaimuliku muusika päevad

31.08.2011 | | Rubriik: Teated

 Rakvere muusikaelus sündis uus algatus, vaimuliku muusika päevad koondnimetajaga VaiMus.
Kuulajateni jõuab viis kontserti linna aukodaniku maestro Arvo Pärdi (fotol) auks. Pühapäeval laulsid Kadrina Kadrid rahvapäraseid koraaliviise Kungla ansambli saatel. 3. septembril kell 18 annavad Art Cafés hoovis või vihma korral kohvikus kontserdi Weekend Guitar Trio ja Kadri Hunt.
4. septembril kell 18 on Kolmainu kirikus koorikontsert. Segakoor Viroonia ja kammerkoor Solare saavad kokku ühisel kontserdil, esitusele tulevad Toomas Rannu reekviem, «Te Deum», Mendelssohni, Pärdi ja Kedrovi teosed. Mõlemad kontserdid on tasuta.
Tasuta saab kuulata ka Margo Kõlari kirjutatud kellamängu Rakvere Kolmainu kiriku viiele kellale pühapäeval, 4. septembril kell 17 kirikupargis.
Maestro Arvo Pärdi sünnipäevale pühendatud kontsert on Kolmainu kirikus 11. septembril kell 18. tegu on ühtlasi Eesti Filharmoonia Kammerkoori juubelihooaja avakontserdiga. Solistidena esinevad sopran Kaia Urb, alt Marianne Pärna, tenor Tiit Kogerman ja bass Allan Vurma. Dirigent on Daniel Reuss. Piletite hind 3 või 5 eurot.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)