Slava Ukraine
Esileht » Elu ja Inimesed » Kultuurielu »

Raamatud, mis on müügil Eesti Kiriku toimetuses

13.03.2013 | | Rubriik: Kultuurielu

Kuigi toimetus lõpetas raamatute müügi juba aastaid tagasi, tõi möödunud aasta lõpp imelisel kombel meile mitmeid teoseid, mida nüüd pakume. Levijuht on nõus soovi korral ka mõne raamatu posti panema, mõistagi lisandub siis hinnale saatekulu. Aga kel Tartusse asja, astuge tööpäevadel kl 9–17 toimetusest Ülikooli 1 (III korrus) läbi. Kontakt 733 7790 või sirje.kasemaa@eelk.ee.
Kohapealt saab tellida ajalehte või seda osta soodsamalt. Pakkuda on ka maitsekalt kujundatud kinkekaart sõbrale Eesti Kiriku tellimiseks.

EvaldSaag_ümbrisEvald Saag. Eestiaegsed suurmehed. CD. Raadio Ööülikool, 2012.
Plaadile on salvestatud Evald Sae jutud ja mõtted, mis on räägitud Eesti Raadio «Ööülikoolis». Koostaja ja toimetaja Jaan Tootsen on kirjutanud saateks: «Ta oli alati kõigega kursis, aga elas paralleelselt oma ajatus maailmas. Oma sügavas tarkuses ja inimlikkuses andis Saag palju elamisjulgust.» Hind 3 eurot.

 

 

 

 

 

Clipboard01Arho Tuhkru. Päevakerjused ja pirnipuu lõhn. Tartu, 2012
Kauni kujunduse ning poeetilise sõnakasutusega pildi- ja palveraamat. Autor on pildile püüdnud inimesi ja hetki maailmas ringi rännates ning killukesi kodumaa loodusest. «Kutsun sind käima rada, mis nähtamatu jalaaste, kuid iga sammu sahin ja liivakrudin on ootajale kuulda. Kutsun sind kaasa üle lühikese päeva,» on read raamatust. Raamatus on autogramm. Hind 10 eurot.

 

 

 

Laitinen_raamat2Marjatta Laitinen. Ta on tulnud meie sekka. Tartu, 2012
Eelmise raamatuga samas formaadis, kõvakaaneline. Sobib suurepäraselt kingiks neile, kellele Soome südamelähedane. Autor, Soome kiriku kauaaegne pastor, on läbi oma tundmuste ja eluseikade lahti kirjutanud ühe populaarse kirikulaulu «Tasa kõik nüüd kummardagem». Raamatut illustreerivad pildid Soome kirikuist ja kaunist Lapimaa loodusest. Kaanel on pilt karastunumast tundrutaimest jäätulikast. Hind 5 eurot, kaks raamatut saab 6 euroga.

 

Kungla_Harri Rein2Harri Rein. Kungla. 2012
Prof Evald Sae mälestusele tänumeeles pühendatud unikaalne väikesetiraažiline A4 formaadis kõvakaaneline väljaanne regivärsilise looga Looja suurusest. Iga lehekülg on autori enda illustreeritud ja enne kogu loomingu kaante vahele jõudmist kulus aastakümneid. Hind 15 eurot.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)