Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

PRAOSTKONNA UUDISED

05.01.2007 | | Rubriik: Uudised

Tallinn

Viimsi Püha Jaakobi kiriku ehitus ei ole veel lõppenud, ehkki seal toimuvad jumalateenistused ja kontserdid. Viimsi kiriku sihtasutuse nõukogu liikme Vello Vallaste sõnul on praegu viimne võimalus investeerida kordumatusse üritusse – küllap kulub jälle aastakümneid, kuni järgmine luterlik kirik püstitatakse ja mereohvrite mälestuskirikut ei tehta arvatavasti enam kunagi.

, ehkki seal toimuvad jumalateenistused ja kontserdid. Viimsi kiriku sihtasutuse nõukogu liikme Vello Vallaste sõnul on praegu viimne võimalus investeerida kordumatusse üritusse – küllap kulub jälle aastakümneid, kuni järgmine luterlik kirik püstitatakse ja mereohvrite mälestuskirikut ei tehta arvatavasti enam kunagi.

Täna on veel võimalik teha oma annetus saali lühtrite, fuajee laevalgustite komplekti, kolme siseukse, helisüsteemi, tulekahju- ja valvesignalisatsiooni, kabeli ning siseviimistluse heaks.

Järgmise aasta võidupühaks antakse välja vihik, kust saab lugeda kogu kiriku ehituse lugu ja kuhu on talletatud kõigi annetajate ning aitajate nimed. Kahjutundega nendib Vallaste, et novembri seisuga oli üritusse panustanud ainult kaks EELK vaimulikku ja 10 kogudust.

Annetada saab: Viimsi Jaakobi Kiriku Ehitamise Sihtasutus a/a

221016998736 Hansapank, märgusõna «Annetus kirikule». Lisa firma või oma nimi. Annetada saab ka Viimsi Püha Jaakobi koguduses aadressil Nurme tee 3, Pringi, Viimsi vald 74001.

Tiiu Pikkur

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)