Slava Ukraine
Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Politseikaplanid ja politsei abikaplanid said kokku Pilistveres

02.07.2014 | | Rubriik: Kirikuelu

kaplanidPolitseikaplanid ja politsei abikaplanid said kokku Pilistveres. Vaadati tehtule tagasi ning arutati kaplaniteenistuse tulevikku muutuvas ametis. Tavapärasel jaanipäevaeelsel politseikaplanite kohtumisel paraku muremõtetest puudust ei olnud. Politseis käib suuremamõõtmeline reform ning sellega seoses on ametis palju pingeid ning töökoormus kaplanitel suur. Reform ei jäta puutumata ka politsei kaplaniteenistust, sügisest peab jätkama ühe kaplani võrra väiksema koosseisuga.
Peakaplan Jaan Jaani vanusepiir politseiametnikuna töötamiseks on selle aasta mais täitunud. Politseiamet on palunud Jaan Jaanil jätkata spetsialistina kaplaniteenistuse juhtimist. Jaan Jaani on oma nõusoleku jätkata andnud.
Kaplaniteenistus tunnustas politsei abikaplanit Toomas Nigolat ja tema tööd Põlva politseijaoskonnas. Otsustati väärikas töö ära märkida ka asjakohase meenega. Tervitati uut abikaplanit Marko Tiirmaad, kes on Otepää koguduse vaimulik ning asunud politsei abikaplani kohustusi täitma samas piirkonnas.
Pildil peakaplan Jaan Jaani (vasakult), abikaplan Marko Tiirmaa, abikaplan Küllike Valk ning kaplanid Ago Rand ja Valdo Lust.
Valdo Lust

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)