Esileht » Elu ja Inimesed » Kirikuelu »

Piibliseltsi jõulutervitus

21.12.2011 | | Rubriik: Kirikuelu

Hea sõber! Saabuvate jõulude ajal kõlab meile peagi jälle jõuluevangeelium. Jõuluajal saavad miljonid inimesed lugeda jõuluevangeeliumi oma emakeeles. Nii loeme ka meie jõuluevangeeliumi ja usume, et maailma sündinud jõululaps – Päästja Jeesus Kristus – on õnnistus ja lootus kogu inimkonnale. See õnnistus muudab maailma ja muudab ka meid.
Advendiajal möödub 20 aastat piibliseltsi taastamisest Eestimaal. Seltsi taastamine on kingitus Jumalalt, nii nagu ka meie vabadus ja sellega kaasnenud uued võimalused. Olime ju pikkadel okupatsiooniaastatel vabaduse ootuses samamoodi, nagu kord Iisraeli rahvas oma Päästjat – Messiat ootas.
Lõppeval aastal on jätkunud töö projektiga «Hõimurahvaste aeg». Raadiosaated «Hõimurahvaste aeg» ja «Piibel maailmas» on kristlike raadiote kaudu jätkuvalt levitanud teavet piiblitööst meil ja mujal maailmas. Eestimaal on piibliselts mitmel pool korraldanud näitusi Piibli ja Piibli ajaloo kohta.
Head piibliseltsi toetajad, möödunud 20 aastale tagasi vaadates oleme südamest tänulikud, et olete piiblitööle nii oma heade soovide, julgustuse, toetuse kui ka eestpalvetega kaasa aidanud.
Kutsume üles ka käesolevate jõulude ajal piibliseltsi tööd toetama ja kaasa aitama, et Jumala sõna jõuaks meediakanalite vahendusel jätkuvalt inimesteni ja et piiblinäituste kaudu võiksid inimesed tutvuda pühakirjaga. Soovime väga Vana Testamendi tõlketöö edenemist, nii et järgmine põlvkond saaks lugeda Piiblit kaasaegses emakeeles.
Piibliseltsi nimel täname Sind, hea toetaja, veel kord, et oled andnud oma panuse piiblitõlkimise tööle!
Jõulurahu ja õnnistatud 2012. aastat soovides
Tiit Salumäe,
Eesti Piibliseltsi esimees
Jaan Bärenson,
Eesti Piibliseltsi peasekretär

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)