Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Pane oma aeda misjonikapsad kasvama

04.06.2014 | | Rubriik: Teated

Oktoobris tuleb 25 soome-ugrilast (udmurdid, handid, marid ja komid) kaheks nädalaks Tallinnasse Eesti Evangeelne Allianssi misjonitoimkonna korraldatud misjonikooli õppesessioonile.
Misjonitoimkond vajab abi, et pakkuda neile külalislahkust ja hoolitseda nende eest hästi. Kui sul on aed või põld, kas sa tahaksid panna mulda veidi rohkem kartulit, kapsast, porgandit ja muid köögivilju, et aidata sügisel toitlustada meie külalisi? Või kui sinu aiasaadused on juba mulda pandud, kas sa palvetaksid suve jooksul, et Jumal annaks hea saagi, nii et sa saaksid sellest osa jagada hõimurahvaste misjonikooli õpilastega?
Meie külalised tulevad lõikustänupühaks ja me püüame oktoobri algul korraldada aiasaaduste transpordi Tallinnasse neile, kes seda vajavad. Kuid vajame juba varsti infot, kes tahab selles misjoniülesandes osaleda.
Sel aastal on sul erakordne võimalus – sinu aed saaks aidata täita suurt misjonikäsku! Sügisel võtame vastu ka õunu, marju, mahla, moosi jm. Isegi sea- või lambaliha, kui keegi pakub!
Kutsun kõiki koos misjonitoimkonnaga palvetama, et Jumal annaks meie rahvale sellise saagi, mis täidaks mitte ainult meie vajadused, vaid aitaks kaasa ka misjonile! Sellest võib saada väga eriline lõikustänupüha! Kui otsustad oma ande jagada ja selle eest palvetada, palun võta kontakti Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkonna aadressil mark@misjon.ee, tel 552 3274.
Mark Nelson

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)