Esileht » Uudis » Ametlikud teated »

Otsused

16.11.2011 | | Rubriik: Ametlikud teated

 Konsistooriumi novembrikuu istungil
6. novembril Tallinna Kaar­li kirikus diakoniordinatsiooni saanud Küllike Valk (fotol) määrati teenima politseikaplanina peakaplani alluvuses alates 7. novembrist.
Moonika Tali, kes teenis Kuperjanovi pataljonis, vabastati kaitseväekaplani kohustustest 17. septembrist ja on määratud Võru praostkonna vikaardiakoniks 1. novembrist.
Allan Praats on määratud Karksi koguduse ja Markus Haamer Pilistvere koguduse hooldajaõpetajaks 1. novembrist. Praost Marko Tiitus on vabastatud nimetatud koguduste hooldajaõpetaja ametist.
Lea Kärson on kinnitatud Rõngu koguduse õpetajaks 1. novembrist.
Eestikeelse töö korraldamiseks Helsingis on diakon Tuuli Raamat vabastatud õp Mart Salumäe alluvusest ja määratud praost Tiit Salumäe alluvusse 1. oktoobrist.
Kinnitati EELK konsistooriumi kantselei põhimäärus, struktuur ja teenistujate koosseis, mis jõustub 1. detsembrist.
Tehti muudatused EELK Kirikupäeva ja Laulupeo sihtasutuse põhikirjas. Kinnitati sihtasutuse nõukogu koosseis järgmiselt: Jüri Ehasalu, Heli Jürgenson, Joel Luhamets, Laine Randjärv, Tiit Salumäe, Jaan Tammsalu ja Andres Uibo.
 Peapiiskopi otsused
Peapiiskop on andnud diakon Aare Luubile loa kandideerida Muhu koguduse õpetaja ametikohale.
Seoses 50. sünnipäevaga sai kirikukogu saadik Ida-Harju praostkonnast Raivo Linnas (fotol) EELK tunnustusmärgi kauaaegse pühendunud ja viljaka tegevuse eest Eesti Evangeelses Luterlikus Kirikus.
Misjonär Jukka Repo on vabastatud tagasiulatuvalt 1. juulist Hageri koguduse abiõpetaja ametikohalt.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)