Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Õnnesoovid armsale koguduseõele

13.04.2011 | | Rubriik: Teated

 Armas Hilda Mikk, 18. aprillil on meil aeg pühendada Sinule oma eestpalved ja õnnistussoovid.
Üheksa aastakümmet jätad Sa seljataha. Me vaatame koos Sinuga tänumeeles tagasi Jumala heldele armule ning suuname pilgu uute lootustega ettepoole.
Möödunud 90 aastat on olnud sisukad ja äärmiselt mitmetoonilised. Õnne- ja rõõmupäevad on Sinu aastaid kujundanud erksalt säravateks, aga valusad leinapäevad on sinna jooninud süngelt musti vööte.
Läbi kõikide päevade on Sind saatnud hoolas palve, lähedane side Jumalaga, Issanda trööstiv sõna ja toetav käsi, tema juhatus ja abi, mida Sa oled püüdnud aina tähele panna.
Sa oled püüdnud endast võimalikult palju anda kirikule ja oled kogu südamest kaasa elanud Jumala riigi asjadele siin maailmas. Kõige enam on Sind aidanud ja meile rõõmu teinud Sinu osav sõnaseadmine. Oma mõtted, elusündmused, nähtu ja kuuldu oled Sa üles tähendanud armsatesse luuleridadesse.
Kui meil kirikus on tarvis omadele või külalistele midagi ilusat öelda, siis vaadatakse lootuses Sinu peale, et Su kõne meid aitaks. Kui kodukandi kultuurielus toimub midagi märkimisväärset, oled Sina oodatud osalema ja sõnagi võtma. Täname Sind, armas Hilda.
Helme Maarja kogudus soovib Sulle rohket Jumala õnnistust, tema hoolsat ja kosutavat hoidmist Sinu hingele ja ihule. Me soovime Jumala hoidmist, saatmist ja kandmist ka Sinu perekonnale.
Arvo Lasting,
koguduse õpetaja

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)