Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Noori oodatakse Haapsallu

18.03.2009 | | Rubriik: Uudised

Reedel, 3. aprillil toimub Haapsalu kutsehariduskeskuses noortepäev «Mida sa veel ootad?», sedakorda on tähelepanu keskmes inimsuhted.
Lääne praostkonna noortepäevade korraldaja, Ridala koguduse õpetaja Kari Tynkkyneni sõnul on neli aastat kandnud noortepäevad küll ühte nimetust, ent igal aastal püütakse üritusele sisse tuua erinev nüanss. «Tänavu küsime, mida ootad inimsuhtelt,» täpsustas ta ning lisas, et ürituse mõte, esinejad ja koht on valitud nii, et sinna võiks tulla noori ka väljastpoolt kirikut.
Kell 18 Haapsalu kutsehariduskeskuses algaval noorteõhtul mõtiskleb inimsuhete teemal Soome Luterliku Evangeeliumi Ühenduse noortejuht Juha Heinonen, pärast piiblitundi astuvad üles populaarne Soome noortebänd L-60 ja Eestis armastatud laulja Luisa Värk. «Mõlemad esinejad on hinnatud ka mittekristlastest noorte seas ja loodame, et üritusest tulevad osa saama sellisedki inimesed, kes muidu ei tuleks. Tahame olla avatud kõigile,» ütles Tynkkynen.
Huvilised saavad Soome noortebändi L-60 liikmetega vestelda ka järgmisel päeval Ridala kogudusemajas kell 11 algavas noortetunnis.

EK

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)