Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Misjonikalender on ilmunud

07.12.2011 | | Rubriik: Teated

Kolmandat korda ilmus Eesti oikumeeniline misjonikalender, mida välja andev misjoniümarlaud valis 2012. aasta teemaks lapsed. Mitte selleks, et teha kalender üksnes lastele, vaid rääkida, et misjonitöö pole ainult täiskasvanute jaoks!
On piiramatult võimalusi, kuidas lapsed saavad olla Hea Sõnumi saadikud ja eestpalvetajad ning osaleda misjonitöös. 
Unistame, et Eestis kasvaks uus kristlaste põlvkond, kellel on tahtmist ja avatust jagada edasi seda võrratut rõõmusõnumit Jeesusest, mille Jumal on meile usaldanud. Loodame, et meie kalender toetab Eesti koguduste ja perede misjonikasvatust ning innustab nii noori kui vanu andma oma panuse üleilmsesse töösse. 
Tänavusele kalendrile lisandub pühapäevakoolimaterjal, mida kõik huvilised saavad internetist tasuta alla laadida. Iga 12 kalendrikuu teemal on mitme kiriku kogenud lastetöötajatest koosnev toimkond valmistanud ühe pühapäevakoolitunni materjali. Kui Sinu koguduses pole veel pühapäevakooli, siis nüüd on suurepärane võimalus alustada! Pühapäevakooli õpetaja materjal ilmub alati eelmise kuu 15. päevaks, loe täpsemalt www.misjon.ee. Laste jaoks avanevad www.lasteleht.ee lehel iga kuu toredad teemakohased mängud, jutustused ja meisterdamisideed, kas iseseisvalt või pere ja sõpradega kasutamiseks!
Misjonikalender on saadaval Misjonikeskuses hinnaga 2 eurot.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)