Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Loosungiraamat on ilmunud

04.12.2013 | | Rubriik: Teated

Eesti Evangeelsel Vennastekogudusel on ilmunud ülemaailmse vennastekoguduse loosungiraamatu 284. väljaandena Vaimulikud loosungid 2014. Traditsiooniliselt sisaldab loosungiraamat kahte piiblisalmi igaks päevaks ning nendega haakuvat vaimulikku mõttetera. Lisaks pakub loosungiraamat viitesüsteemi põhjalikumaks pühakirja lugemiseks.
Vaimulikud loosungid tahavad toetada kristlast tema igapäevasel teekonnal. Hommikul loetud piiblisalmi saab kanda südames argitoimetuste keskel ja märgata, kuidas Jumal meiega oma Sõna kaudu kõneleb. Loosungiraamat on hea abiline praktilises usuelus; seda võib kinkida kiriku töötegijatele, viia kodukülastuse puhul vanuritele jne.
Loosungiraamatut saab soetada vennastekoguduse keskusest Tallinnas (Endla tn 68, tel 660 004, e-post info@vennaste või marek.roots@eelk.ee). Raamat viiakse müüki ka konsistooriumisse, Logose raamatupoodi Tallinnas, Tartu Pauluse raamatupoodi ja kõikidesse kogudustesse, kes loosungiraamatut soovivad. Õnnistatud loosungiraamatu kasutamist 2014. aastal!
Marek Roots

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)