Esileht » Uudis » Uudised »

Laulupeo piletid on müügil

01.06.2010 | | Rubriik: Uudised

 Kirikupäeva ja laulupeo sihtasutuse juhatuse esimees Heli Jürgenson (fotol) kinnitas Eesti Kirikule, et 12. juunil Tartus toimuvale laulupeole saab juba pileteid osta.
Pileti saab 50 krooni eest lunastada Piletilevi või Piletimaailma kassast, eelkooliealistele lastele ja pensionäridele maksab pilet 25 krooni. Tasuta pääsevad lauluväljakule kontserti kuulama laulupeo ja kirikupäeva ettevalmistusega seotud inimesed ja kutsutud külalised.
Laulupidu on kulukas ettevõtmine, seepärast tuleb peole saabuvatel koguduseliikmetel pilet osta. Kuigi pileteid hakatakse lauluväljakul müüma kaks tundi enne kontserdi algust, soovitab Heli Jürgenson pileti varem ära osta, siis on võimalik rahulikult rongkäiku jälgida.
Mahukat ja inforikast kirikupäeva ja laulupeo teatmikku saab Tartu kirikutest, nädala sees Tartu kesklinnast raelava juurest, kus misjonikeskuse vahendusel sõidab ringi kaks reklaamkäru. Juba sel pühapäeval algavad Emajõelinnas misjonikeskuse korraldatud Nelja Tuule ristirännaku üritused. Teatmikke saab ka kirikupäevade ajal Antoniuse õuest, kus tutvustatakse kiriku asutusi ja töövaldkondi.
Reklaami peaks olema piisavalt, arvab Heli Jürgenson. Laulupeo salvestust saab Eesti Televisioonis näha 26. juunil.
Rita Puidet        

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)