Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Lastetöötegijate suvepäevad

07.05.2014 | | Rubriik: Teated

Laste- ja Noorsootöö Ühendus kutsub lastetöötegijaid 1.–3. augustini Vormsi koguduse pastoraati ja kirikusse tutvuma kolleegidega, jagama kogemusi, mõtteid ja ideid oma tööst. Võimalus puhata ilusas looduses, olla osaduses ja ammutada jõudu ja kinnitust jumalasõnast ja palvest. Pühapäevakoolidesse tuleb üha enam lapsi, kellel on tähelepanuhäire, keskendumisraskused ja / või muu erivajadus. Kuidas nende väljakutsetega toime tulla nii, et kõigil oleks rühmas hea olla? Teemat avab ja arutab koos meiega Tallinna Ristiku põhikooli arendusjuht metoodilise töö alal, pühapäevakooliõpetaja Ruuda Lind.
Suvepäevadele on võimalik tulla ka koos perega. Lastele ei ole korraldatud lastehoidu, vanemad vastutavad oma laste eest. Suvepäevade osavõtumaks inimese kohta on 5 eurot, hinnas majutus Vormsi koguduse pastoraadis, söök ja programm. Eelkooliealistele tasuta.
Registeerimine hiljemalt 14. juuliks! Registreerimine, info ja küsimused titta.hamalainen@eelk.ee, tel  5342 4277.
Praamid väljuvad Rohukülast 16.15, 18.15 ja 20.15. Autoga tulijad peavad broneerima autole koha praamil. Auto võib jätta Rohuküla sadama parklasse, saame tulla Sviby sadamasse autoga vastu.
Tagasi mandrile minnakse 3. augustil kl 15.05 väljuva praamiga.
Lisainfo www.veeteed.com.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)