Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kutsume osalema moto konkursil

03.10.2012 | | Rubriik: Teated

EELK Kirikupäeva ja Vaimuliku Laulupeo SA kuulutab välja 2015. a kirikupäeva ja vaimuliku laulupeo moto konkursi.
2.–4. juulini 2015 toimub Tartus juba traditsiooniks saanud kirikupäev ja vaimulik laulupidu. Otsime sellele ühist ja ühendavat juhtmõtet, mis võib põhineda Piibli kirjakohal, laulu- või koraalitekstil või olla vabalt välja mõeldud ilus juhtlause.
Moto ei pea olema pikk, piisab paarist lausest või ainult mõnest sõnast – näiteks eelmise kirikupäeva motoks oli «Mu mano tulge, latse», üle-eelmisel aga «Tarkuse allikale».
Moto saab ühendama kõiki kirikupäeva sündmusi, kaunistab nende atribuutikat ning selle põhjal luuakse vaimuliku laulupäeva laul. Motosid hindavad sihtasutuse juhatus ja nõukogu koosseisus Jüri Ehasalu, Heli Jürgenson, Joel Luhamets, Laine Randjärv, Tiit Salumäe, Jaan Tammsalu, Andres Uibo, Piret Aidulo, Anna Humal, Sigrid Põld ja Kaie Tanner.
Konkursi võidutöö saab auhinnaks Eesti Kiriku aastatellimuse.
Võistlustööd palume saata konsistooriumisse (Kiriku plats 3, Tallinn), ümbrikule märkida EELK Kirikupäeva ja Vaimuliku Laulupeo SA; e-postiga piret.aidulo@eelk.ee või kaie.tanner@kul.ee hiljemalt 29. oktoobriks.
Info: Piret Aidulo, EELK Kirikupäeva ja Vaimuliku Laulupeo SA juhatuse esimees, e-mail: piret.aidulo@eelk.ee; tel 510 6101.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)