Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kutsume juhatuseesimeeste konverentsile

22.08.2012 | | Rubriik: Teated

Koguduste juhatuseesimeeste V konverents toimub 19.–21. oktoobril Nelijärvel. Selle aasta teema on «Vaimulik kasvamine».
Reede õhtul toimub paneeldiskussioon, milles osalevad õpetajad Urmas Nagel ja Tauno Toompuu ning juhatuseesimehed Mart Johanson ja Kaja Tassa. 2012/2013. aastal  kogudustes toimuvate juhtorganite valimise teemal peab loengu kantsler Urmas Viilma.
Laupäeval on professor Tõnu Lehtsaare loeng «Kriisist välja palve abil» ja õpetaja Urmas Nageli loeng teemal «Keskendunud palve», pakume võimalust retriidiks.
Töötubades käsitletakse erinevaid palve võimalusi kogudusetöös.
Juhatuseesimeeste konverentsi korraldava toimkonna nimel kutsun juhatuseesimehi ja juhatuseliikmeid konverentsil osalema. Usun, et konverents saab olema sisukas ning annab osavõtjale uusi ideid ja jõudu jätkata tööd koguduses. Nädalalõpp koos teiste kogudusejuhtidega on suurpärane võimalus jagada omavahel mõtteid ja kogemusi.
Konverentsile saab registreerida 17. septembrini EELK koduleheküljel intranetis. Konverentsi osavõtumaks on 40 eurot, alates 18. septembrist 60 eurot.
Kohtumiseni Nelijärvel!
Korraldava toimkonna nimel
Tiina Võsu,
Lääne-Nigula koguduse juhatuse esimees

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)