Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Konverentsile “Quo vadis, Kiriku Laulu- ja Palveraamat?” registreerimine on alanud

09.09.2011 | | Rubriik: Online artiklid, Online teated

Konverents toimub 26. novembril 2011 EELK Usuteaduse Instituudis algusega kell 10.00 ja selle eesmärgiks on üheskoos arutleda laulu- ja palveraamatu tuleviku üle.

Konverents koosneb kolmest sektsioonist (vt ka päevakava): (1) Minevikust tänapäeva, (2) Naabrite kogemused, (3) Eestimaa ootused järgmisele lauluraamatule. Ettekandjateks on Juhani Haapasalo (Soome), piiskop Brian Castle (Inglismaa), Ilze Sprance (Läti), Martin Bartsch (Saksamaa), Pille Raitmaa, Marko Tiitus ja Tuuliki Jürjo. Konverentsil on sünkroontõlge saksa ja inglise keelde.

Konverentsi kolmanda sektsiooni lõpetab paneeldiskussioon, milles osalevad erinevate kirikumuusikaliste ja teoloogiliste vaadete esindajad. Konverents päädib tänujumalateenistusega Toomkirikus, kus esitletakse ka kogumikku Koraaliseaded noortekoorile.

Registreerida saab aadressil www.raadio7.ee/eerik/konverents. Konverentsi osavõtumaks on 6 eurot, mis sisaldab kohvipause, lõunasööki ja konverentsi materjale. Osavõtumaks palutakse tasuda hiljemalt 15. novembriks arveldusarvele Eesti Evangeelne Luterlik Kirik 10052030734009 SEB Pank või Eesti Evangeelne Luterlik Kirik 221002160604 Swedbank. Registreerimine lõpeb 7. novembril 2011.

Eerik Jõks
EELK Laulu- ja Palveraamatu teema-aasta komisjon
e-post: eerik@ekn.ee

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)