Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kirsti Malmi tänukontserdid elust ja usust

08.02.2012 | | Rubriik: Teated

 Soome misjonäril Kirsti Malmil jääb märtsi algul seljataha järjekordne tööperiood Eestis. Sellest ajendatuna annab ta veebruaris hüvastijätu- ja tänukontserdid Rannamõisas, Tartus ning Kuressaares, kus ta on lubanud laulda elust, usust ja Jumala armastusest.

«Mul pole olnud kombeks sedalaadi ettevõtmisi korraldada, aga misjonäri tööperioodi lõpp ajendas soolokontserte ette võtma, et eestlastega enne mitmekuist lahusolu veel kord kokku saada ja kuulajaid lauludega rõõmustada,» selgitab Kirsti. «Lisaks soovin neil kontsertidel salvestada oma praegust repertuaari.»
Lauljatar on plaaninud CDd juba aastaid, aga salvestus on seni edasi lükkunud. «Ma ei pea end stuudiomuusikuks, mul on raske laulda, kui ma ei näe oma kuulajaid,» põhjendab Kirsti. Nüüd on talle appi tulnud misjonärist kolleeg, muusik Tero Ruotsala, kellega koos loodetakse kitarrisaatega laulud õhust kinni püüda ja plaadile kanda. Uue plaadi sündi toetava õhkkonna loomises saavad osaleda kõik kuulajad!
Kirstit saab kuulata 15. veebruaril kell 18.30 Rannamõisa kogudusemajas, 17. veebruaril kell 19 Tartu Pauluse kiriku tiibhoones ning 20. veebruaril kell 18 Kuressaare Laurentiuse koguduse majas. Sissepääs on kõikjal prii.
Eestisse on Kirstit tagasi oodata aasta lõpu poole. Misjonäridele ettenähtud kodumaaperiood ei tähenda aga sugugi puhkust, vaid suure osa ajast veedab Kirsti Soomes kogudusi külastades ning seal Eestit ja siinset kogudusetööd ning elu-olu tutvustades, et misjonitööle Eestis leiduks toetajaid.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)