Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Kevadretriit ehk süvi «Nagu äsjasündinud lapsed»

27.02.2013 | | Rubriik: Teated

Retriit toimub 5.-7. aprillini Läänemaal Altmõisa külalistemajas.
Kui apostel Peetrus kuulutab «nagu äsjasündinud lapsed igatsege vaimulikku selget piima», siis kutsub ta meid üles uuenema ning nägema elu ja olukordi enda ümber teises valguses, läbi Kristuse silmade. See aga tähendab, et peame paremini mõistma protsesse, mis meis toimuvad. Muidu pole puhastumine ja meeleparandus võimalik. Nagu äsjasündinud lapsed –vabad ja julged kõike Jumalalt vastu võtma. See peaks iseloomustama Kristuse omasid. Sellele tahame keskenduda retriidil ehk süvil Altmõisa külalistemajas.  (http://www.altmoisa.ee/ )
Retriit ehk süvi on taasavastatud vana kristlik praktika mõneks ajaks tagasi tõmbuda igapäevaelu rutiinist ja miljööst eraldatud paika ning vaikusesse eneseuurimiseks ja Jumalaga kohtumiseks.

Retriidi viivad läbi TÜ doktorant Kristel Põder ning pastor Urmas Nagel. Algus 5. aprillil kl 17–18, lõpp 7. aprillil kl 16. Osavõtutasu 120 eurot sisaldab täispansioni külalistemajas, retriidiprogrammi ja -materjale. Kohtade arv on piiratud.
Registreerumine 1. aprilliks: Kristel Põder, tel 5390 3331 või  Urmas Nagel, tel 5615 8776; samuti  kristel.poder@ut.ee; urmas.nagel@eelk.ee.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)