Esileht » Uudis » Uudised »

Kahe allasutuse tegevus korraldatakse ümber

17.12.2003 | | Rubriik: Uudised

Konsistooriumi detsembrikuu täiskogu istungil võeti vastu Pühapäevakooliühenduse ja Noorsootöö Keskuse tegevuse lõpetamise seadlused, mille kohaselt nende tegevus lõpetatakse 1. jaanuarist 2004. Ühenduse ja keskuse õigusjärglaseks tunnistatakse asutatav EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendus, kellele lähevad üle kõik nimetatud organisatsioonide varad ja lepingud.
Noorsootöö Keskuselt läheb uuele ühendusele üle ka vara, mis on seotud laagrikeskuse Talu tegevusega, sealhulgas tulundusmaa pindalaga 2,43 ha Harjumaal Saku vallas Rahula külas Ailamäel. Assessor Andres Põder nimetati konsistooriumi esindajana Laste- ja Noorsootöö Ühenduse juhatusse.
Räpina kogudusele anti luba loobuda Ristipalo surnuaia maa tagastamisest ja vastu võtta kompensatsioon. Tallinna Piiskoplik Toomkogudus sai loa õpetaja ametikorteri müümiseks Tallinnas aadressil Kaarli pst 7–9.
Õpetaja Annika Sipos kinnitati Tartu Pauluse koguduse abiõpetajaks alates 2. detsembrist, samast kuupäevast vabastati ta Tartu praostkonna vikaarõpetaja kohustustest.
Konsistoorium kinnitas sõpruspraostkondadeks Kurhessen-Waldecki Evangeelse Kiriku Wolfgangi praostkonna ja EELK Pärnu praostkonna ning kiitis heaks nende vahel sõlmitud koostöölepingu.
Konsistooriumi määrusega kinnitati peakaplani tegevusaruande küsimustik, vikaarvaimuliku ja reservvaimuliku tegevusaruande küsimustik, sihtasutuse ja organisatsiooni tegevusaruande küsimustik, Kirikukogu komisjoni tegevusaruande küsimustik ja EELK töövaldkonna tegevusaruande küsimustik.
EK

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)