Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Jutlustajate täiendkoolitus

04.05.2011 | | Rubriik: Teated

Jutlustajad saavad olla headeks abilisteks ja kaastöölisteks evangeeliumi kuulutamisel.
Piiskoplik nõukogu on vastu võtnud jutlustajatele esitatavad haridusnõuded ja eksamineerimise korra (vt http://www.eelk.ee/intranet/juhendid.php ).

Et ette valmistada jutlustajaks sobivaid inimesi, aga ka seniste jutlustajate täiendkoolituseks toimub laupäeval, 21. mail kell 10 Pärnus Agape kirikus (Männi 2) koolituspäev. Päeva teevad huvitavaks diskussioonid ja arutelud, kogemuste jagamine, küsimuste tõstatamine ning ideede vahetus.
PALVUS: Meeli Tankler
ETTEKANDED: Pirita kloostri preester Vello Salo, Eesti Nelipühi Kiriku piiskop Ago Lilleorg, Tartu Treffneri Gümnaasiumi õpetaja Toomas Jürgenstein ja teised.
JUMALATEENISTUS: jutlustab Ago Lilleorg

REGISTREERIMINE: soodushind 9. maini 20 eurot, hiljem 25 eurot. Hind koos lõunasöögi ja kahe kohvipausiga. Registreerida ja tasuda osavõtutasu hiljemalt 16. maiks EMK Pärnu Agape Koguduse kontole 221010721365. Selgituseks lisa «Jutlustajad». Registreerimiseks saada aadressile  agape.konverents@gmail.com oma ees- ja perekonnanimi, kirik/kogudus, meiliaadress ning telefoninumber. Kohtade arv on piiratud! Registreerimine jõustub osavõtumaksu tasumisel.
Info tel 5340 2001 või www.agapekeskus.ee  

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)