Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Jõulude erilised hetked

03.12.2008 | | Rubriik: Teated

Nädalavahetusel algas muusikaühingu Crescendo korraldatav kontserdisari «Hingemuusikaga jõuluaega».
Birgit Õigemeel, Rebecca Kontus, Püha Miikaeli ja Tartu poistekoor, Tõnu Naissoo ja paljud teised toovad kuulajateni jõulude erilised hetked. Koostöös Dave Bentoni ja sihtasutusega Dharma toetatakse kontsertidega Tallinna Käo päevakeskuse erivajadustega lapsi.
Meeleolukad kontserdid toimuvad «Tallinna kirikurenessansi» raames ning enamik neist on prii sissepääsuga. Igal kontserdikülastajal on võimalik lapsi toetada.
Crescendo kunstilise juhi Lehari Kausteli sõnul mõeldi sel aastal sarja kokku pannes eriliselt ka pere noorimatele. Nii toimubki viimasel advendipühapäeval, 21. detsembril koguperekontsert «Palun tule minu sünnipäevale». Lustakale sünnipäevapeole muusika, mängude ja üllatustega ootab õhtujuht Hannes Hermaküla kõiki Oleviste kirikusse. Kaasa võetud kingid kingitakse Käo keskuse lastele.
Eesti vabariigi juubeli auks kirjutatud ning kuulajate südamed võitnud Urmas Sisaski missa nr 5 kõlab 7. detsembril Tallinna Jaani kirikus.
Glamuurse kontserdielamuse pakuvad 14. detsembril Birgit Õigemeel, Rebecca Kontus, Uku Suviste ja Tallinna Gospelkoor. Sarja lõpetab pidulik «Jõulukontsert katedraalis» Collegium Consonante ja solist André Paiva de Figueiredoga Tallinna Peeter-Pauli kirikus.

Lisainfo www.crescendo.ee.
Astrid Raja

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)