Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Igapäevast teekonda toetav loosungiraamat on ilmunud

30.11.2011 | | Rubriik: Teated

Eesti Evangeelsel Vennastekogudusel on ilmunud «Vaimulikud loosungid 2012».
Tegemist on ülemaailmse vennastekoguduse loosungiraamatu 282. väljaandega. Traditsiooniliselt sisaldab loosungiraamat kahte piiblisalmi igaks päevaks ning nendega haakuvat vaimulikku mõttetera. Nendele põhitekstidele lisaks pakub loosungiraamat viitesüsteemi põhjalikumaks pühakirja lugemiseks. Uue aasta eestikeelsesse loosungiraamatusse on võrreldes varasemaga lisatud ülevaade vennastekoguduse ajaloost ja täna tegutsevate palvemajade lühiinfo. Samuti on kohendatud väljaande kaanekujundust.
Vaimulikud loosungid tahavad toetada kristlast tema igapäevasel teekonnal. Hommikul loetud piiblisalmi saab kanda südames kõikide argitoimetuste keskel – ja märgata, kuidas Jumal meiega oma sõna kaudu kõneleb, meid juhib. Loosungiraamat on hea abiline koguduseliikmete praktilises usuelus; seda võib tänutäheks kinkida kiriku töötegijatele, viia kodukülastuse puhul vanuritele jne.
Loosungiraamatut saab soetada Eesti Evangeelse Vennastekoguduse keskusest Tallinnas (Endla tn 68, tel 660 8004, e-post info@vennaste või marek.roots@eelk.ee). Raamat viiakse müüki ka konsistooriumisse, Logose raamatupoodi Tallinnas, Tartu Pauluse raamatupoodi ja kõikidesse kogudustesse, kes loosungiraamatut soovivad.
Marek Roots

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)