Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

Heategevuslik advendilaat Saueri oreli toetuseks

26.11.2012 | | Rubriik: Online artiklid

Laupäeval, 8. detsembril algusega kl 11 toimub Kuressaare Laurentiuse koguduse majas (Kauba tn 5 hoovimaja) heategevuslik advendilaat. Kolmandat aastat toimuva sündmuse eesmärk on teadvustada ja toetada Eesti vanima Saueri oreli tagasitoomise ja avamisega seotud ettevõtmisi.

Koguduseliikmete algatusena alanud heategevusliku ettevõtmise liikumapanevaks mõtteks on üks heategu igasse päeva. Suuri eesmärke ja unistusi saab täita, kui me nii üksikult kui üheskoos tehtavate väikeste sammudega seatud eesmärgi suunas liigume. Jõulueelsel ajal toimub pea iga päev toredaid sündmusi ja heategevaid ettevõtmisi. Koguduse ruumides toimuva laada teeb eriliseks iga inimese poolt jagatav väike panus linna muusika- ja kultuurielus märgilise tähendusega instrumendi taassünniks.

Laada külastaja saab ettevõtmist toetada Saaremaal valmistatud küpsetiste ja erinevate käsitööna valminud toodete soetamisega. Hea villa ja kadaka kõrval on käsitöölised lubanud broneerida selleks puhuks peaaegu läbi müüdud Saaremaa mee koguse ja väljaspool kodusaart üllatavalt populaarseks osutunud lõppeva aasta uudistoote, kadakasiirupi. Oma tagavarasid saavad täiendada ka need, kes peavad lugu kohalikest hoidistest ja õuntest.

Edasi loe ajalehest Meie Maa.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)