Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Esileht »

Eesti Kirik kõrges eas

09.03.2005 | | Rubriik: Esileht

Möödunud reede polnud meie tööka kollektiivi jaoks hoopiski mitte tavaline tööpäev.
Juba hommikul võis näha kolleege mööda toimetust kohvitasside ja kandikutega ringi tuhisemas, ühendatud jõududega toimetati pidulikult kohale hiiglaslik tort.
Ajalehe Eesti Kirik toimetus tähistas oma 81. sünnipäeva hubase salongiõhtuga kutsutud külaliste osavõtul. Kohal viibis nii vaimulikke, kaastöö tegijaid kui ka pikaajalisi lehelugejaid.
Seekord oli erikülaliseks palutud loodushuviline ajakirjanik Juhani Püttsepp, kes jagas lahkelt oma kogemusi ning mõningaid olulisi näpunäited, mis meiegi igapäevatööks vajalikud on.
Mitmes stiilis muusikat
Tordi lõikas kindla käega lahti sihtasutuse Ajaleht Eesti Kirik nõukogu liige õpetaja Mihkel Kukk. Õnnitluste ning sõnavõttude vahel andsid muusikalise panuse piduliku sündmuse ilmestamiseks TÜ usuteaduskonna tudeng Tõnis Kark, kes kitarri saatel oma lugusid esitas, samuti Räpina koguduse õpetaja Urmas Nagel.
Vastukaaluks oli meie endi kolleeg Meeli Pärtelpoeg osavasti kokku seadnud toimetust iseloomustavad värsiread, mis kolm vaprat toimetajat üsna tavatus vormis – nimelt räppides – ette kandsid.
Ikka veel heas vormis
Sünnipäev kulges vabas ja koduses miljöös – aeti juttu, söödi torti ning meenutati hea sõnaga sünnipäevalast. Viimane on kõrgest east hoolimata suutnud hoida head ning üsna paranevat vormi, alustades oma 82. aastaringi reipalt ja hoogsalt.
Anna-Liisa Vaher

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)