Esileht » Uudis » Esileht »

Eesti Kirik kohtub lugejate ja laulupeolistega oaasis

01.06.2010 | | Rubriik: Esileht

Antoniuse hoov asub Tartu ajaloolises linnasüdames, Jaani kvartalis, Lutsu tn 5. Juba tuleval nädalal algavad Tartus EELK kirikupäeva ja vaimuliku laulupeoga seotud tegevused ja üritused, kus Eesti Kirik kaasa lööb.
Kohtume uute ja vanade sõprade, lugejate, autorite ja allikatega Antoniuse õue oaasis, paigas, mis pakub üllatusi ja kosutust nii ihule, hingele kui ka vaimule.Välja pannakse koguduste ja kiriku asutuste pakutav info, näitused ja meened, samuti peetakse noortefestivali raames seal hulk töötubasid, ettekandeid ning kontserte.
Eesti Kirik on oaasis reedel, 11. juunil kella 11–23 ja laupäeval, 12. juunil kella 9–16. Kahel päeval pakume võimalust kaasa lüüa lehe kokkupanekul, kehastuda reporteriks või intervjueeritavaks, teha kriitikat ja anda hüva nõu, osaleda mitmetes lugejamängudes, võita põnevaid ja ainulaadseid toimetuse poolt välja pandud auhindu, vormistada soodne lehetellimus jpm. Müüki tulevad spetsiaalselt kirikupäevadeks valminud Eesti Kiriku riidest kandekotid.
Oaasi eripakkumisena on võimalik kohapeal vormistada inglitellimus – tellida Eesti Kirik neile, kes seda väga sooviksid, ent majanduslikel põhjustel endale lubada ei saa. Soovijatele mõeldes oleme kokku pannud nimekirja mitmetest hooldekodudest ja sotsiaalkeskustest, täpsema loeteluga saab tutvuda kohapeal.  
Kohtumiseni oaasis!
Eesti Kirik

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)