Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

David Wilkersoni päevasõna

05.05.2008 | | Rubriik: Teated

Alates 1.maist 2008.a., on võimalik tellida oma E-maili peale või lugeda internetist pastor David Wilkersoni päevasõnu ja seda eesti keeles!!! Need päevasõnad hakkasid inglise keeles ilmuma k.a. veebruari lõpus ja on paari kuuga võitnud tuhandete kristlaste südamed. Seda põhjusel, et tegu on lihtsate, samas väga sügavate mõtetega elust enesest, mis oma positiivsuses julgustavad ikka käima koos oma Jumalaga ja uskuma, lootma, armastama vaatamata sellele, kas me eludes särab parajasti päike või varjutavad seda murepilved.  

Seetõttu tahaks julgustada Teid kõiki kasutama seda võrratut võimalust saamaks igapäevaselt osa Jumala Sõnast tema ustava sulase ps.David Wilkersoni kaudu, kes oma elu, usu ja tööga olnud eeskujuks ja kinnituseks paljudele kristlastele üle maailma. Selleks, et registreeruda päevasõna saajate listiga või lugeda neid internetist, külastage palun aadressi: ">http://davidwilkersoinestonian.blogspot.com/">http://davidwilkersoinestonian.blogspot.com/

Anne-Ly Raukas

Üks kommentaar artiklile “David Wilkersoni päevasõna”

  1. Oioioioi kui armas ütleb:

    Mis auline osadus mis kallimeelne võimalus siin interneti põrmu pial halleluuja laulda. Kas ssssina oled andnud oma elu Jeeesusele, kas sssssina oled püha?

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)