Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Cruxilt tuleb välja uus plaat

13.05.2009 | | Rubriik: Teated

Ansambel Crux annab välja neljanda täispika stuudioalbumi «Nähtamatu». Plaati esitletakse kontserdil 16. mail kell 19 Viimsi keskkoolis.
Uue albumi salvestamine on kestnud peaaegu aasta. Ettevalmistustega alustati veelgi varem. Plaadil kõlavad lood on kirjutanud Joel ja Daniel Reinaru. Ligi pooltes lugudes on kasutatud vendade ema Helle Reinaru tekste. Plaadil kuuleb nii kontsertidelt tuttavaid lugusid kui ka päris uusi.
Ansambel Crux koosneb viiest liikmest: Joel Reinaru (vokaal, kitarrid), Jaanus Kõuts (basskitarr), Peeter Rahuvarm (klahvpillid, taustavokaal), Ranno Seppel (rütmipillid) ja Daniel Reinaru (trummid, taustavokaal).
Bänd alustas tegevust 2002. aastal Lääne-Nigula koguduse juures, kus hakati koos noorteõhtutel musitseerima. 2003. aastal ilmus ansambli esimene plaat «Oma tee» ja aasta hiljem teine plaat «Hetk». 2006. aastal ilmus kolmas plaat «Everything Under the Sun» koostöös norralasest laulva kirikuõpetaja Bard Norheimiga (Reverend B).
Ansamblil Crux on seljataga üle 200 kontserdi nii Eestis kui mujal, nende hulgas näiteks Maata Näkyvissä festivalil Soomes, GOD TV otsesaates ja Eesti Eurovisiooni lauluvõistluse finaalis.

EK

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)