Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Bändilaagris vaadeldakse muusika osa misjonitöös

22.02.2012 | | Rubriik: Teated

Misjonikeskus ja Crux Media korraldavad 9.–11. märtsil Viimsi koolis kristliku bändilaagri, et piiblitundide, töötubade ja osaduse kaudu inspireerida noori looma kristliku sõnumiga muusikat ning asutama uusi muusikakollektiive.
«Muusika on keel, mille kaudu on keerulistest asjadest lihtsam rääkida. Seetõttu on see hea vahend, millega tunnistada oma usku ja jutustada rõõmsat sõnumit Jeesusest,» selgitab laagri üks eestvedaja Daniel Reinaru.
«Bändilaagris pakume heal tasemel muusikaalast koolitust oma ala spetsialistide juhendatavate töötubade ja piiblitundide kaudu. Oluliseks peame ka võimalust üksteisega muusikaalaseid kogemusi jagada ja osaduses olla,» lisab ta.
Laager on mõeldud eelkõige 15–25aastastele kristlastele, kes mängivad mõnda pilli või laulavad. Töötubades keskendutakse eri instrumentidele, seminaridel vaadeldakse muusika osa misjonitöös, laulukirjutamise ja seadeloomise saladusi ning süvenetakse muusika tegemisse arvuti abil. Juhendajateks on teiste hulgas Piret Laikre, Jouko Kantola, Egon Veevo, Arto Ruosala, Daniel Reinaru.
Võta enne 1. märtsi ühendust e-post aadressil laager@cruxmedia.ee, vastu saad registreerimislehe. Osavõtutasu 15 eurot kanna Crux Media OÜ kontole 10220061741013, selgitus: bändilaagri osavõtutasu.
Ööbimise eest Viimsi koolis tuleb lisaks maksta 3 eurot. Pesemisvõimalus olemas, kaasa võtta madrats ja muu vajalik.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)