Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Athletes in Actioni meeskond Eestis!

30.11.2011 | | Rubriik: Teated

7. detsembril kell 19 on Tallinna metodisti kiriku auditooriumis teabepäev kristlikust organisatsioonist Athletes in Action (Sportlased tegutsemas), mis on välja kasvanud Agape Euroopast.
Organisatsiooni tegevusalaks on kristlik spordimisjon ja koostöö sportlastega üle maailma. Tal on mitu tööharu: treenitakse spordivõistkondi, kogutakse kokku treenereid ja sportlasi, kes võtavad osa laagritest, koos reisitakse erinevatesse maailma paikadesse.
AIA korraldab konverentse ja seminare selleks, et varustada koguduse juhte ja töötegijaid teadmistega, kuidas edendada sporditööd ja seeläbi evangeeliumi jagamist oma koguduses ja elukohas.
AIA meeskond võtab osa suurtest spordisündmustest/üritustest nagu Super Bowl Ameerikas, osaleb olümpiamängudel, Pan Ameerika mängudel, jalgpalli maailmameistrivõistlusel jne, kus nende eesmärgiks on levitada evangeeliumi ja pakkuda vaimset ja hingelist tuge sportlastele, kes seda otsivad ja vajavad!
Nüüd on nad taas Eestis ja kutsuvad kõiki pastoreid, kiriku töötegijaid ja teisi huvilisi infopäevale, et koos arutada, millised oleksid meie võimalused arendada spordimisjoni tööd Eestis!

AIA tööst lähemalt vaata: http://www.youtube.com/watch?v=6kkbEeRfu_c&feature=player_embedded#

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)