Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Alliansspalvenädal

04.01.2012 | | Rubriik: Teated

2012. aasta teema: Muudetud Issanda Jeesuse Kristuse võidu läbi (1Korintlastele 15:51–58)
Tallinn
8.1. nelipühi kirik (Tõnismäe 3), jutlustab Erki Tamm.
9.1. Nõmme Rahu kirik (Võsu 5), Olav Pärnamets.
10.1. metodistki kirik (Narva mnt 51), Ove Sander.
11.1. Kalju kogudus (Kalju 1), Ago Lilleorg.
Jumalateenistuste algus kell 18.30.
Tartu
8.1. Maarja talvekirik (Õpetaja 5), isa Miguel.
9.1. Elu Sõna kogudus (Aruküla tee 3), Kristjan Luhamets.
10.1. katoliku kirik (Veski 1), Priit Gregorius Tamm.
11.1. Püha Luuka kirik (Vallikraavi 16a), Peeter Paenurm.
Jumalateenistuste algus kell 18.
Viljandi
8.1. Pauluse kirik, Ester Miruškova.
9.1. baptisti kirik (Maramaa 1a), Marko Tiitus.
10.1. Elu Sõna kirikla, Aamo Remmel.
11.1. Uue Elu kogudus (Eha 4), Allan Praats.
12.1. Jaani kirik, Guldar Järve.
13.1. adventkoguduse palvela, Roland Tulik.
Kogunemised igal õhtul kell 18.
Hiiumaa
8.1. kl 14 Kärdla muusikakool, Enn Veevo.
9.1. kl 19 Kärdla baptistikogudus, Kaljo Järva.
10.1. kl 19 Pühalepa vennastekoguduse palvela, Enno Tuulik.
11.1. kl 19 EEKBKL Harju kogudus, Timo Lige.
12.1. kl 19 EEKBKL Hilleste kogudus, Lui Remmelg.
13.1. kl 19 Emmaste Immaanueli kogudus, Tarmo Kähr.
14.1. kl 18 Kärdla Ristija Johannese kogudus, Siim Kask.
15.1. kl 17 Kärdla Kristliku Osaduse kogudus, Hüllo-Kristjan Simson.
Kuressaare
8.1. kl 17 Rahu kogudus (Tallinna 21), Alur Õunpuu.
Järgmiste päevade kogunemised algavad kell 19.
9.1. nelipüha kogudus (Kaare 6), Margus Mäemets.
10.1. metodisti kogudus (Karja 1), Rein Käsk.
11.1. Siioni kogudus (Tallinna 45), Anti Toplaan.
12.1. Laurentiuse kogudus (Tallinna 13), Arvi Lindmäe.
13.1. adventkogudus (Uus 45), Herman Mäemets.
Võru
Kogunemised algavad kõigil õhtutel kell 18.
9.1. baptisti kogudus (Karja 27), Toivo Teekel.
10.1. Päästearmee (Vabaduse 4), Rünno Saatmann.
11.1. Hosianna kogudus (Kreutzwaldi 54B), Inge Ojala-Pihlaja.
12.1. metodisti kogudus (Vabaduse 4), Andres Ploompuu.
13.1. karismaatiline osaduskirik (Tartu 42), Tea Land.
14.1. Katariina kogudus (Tartu 42), Kaupo Kant.
15.1. adventkogudus (Jüri 53), Leevi Lillemäe.
6.1. kl 17 Urvaste koguduse pastoraadis koostöös Urvaste koguduse ja Antsla baptisti kogudusega.
Haapsalu
2.–4.1. kl 19 metodisti kirik (Endla 6).
5.–6.1. kl 19 baptisti kogudus (Metsa 24).
7.–8.1. kl 17 baptisti kogudus (Metsa 24).
Rakvere
9.1. kl 19 nelipüha kogudus (Laada 4), Tauno Toompuu.
10.1. kl 19 metodisti kirik (Laada 21), Heiki Põldaru.
11.1. kl 19 adventkirik (Pikk 33), Gunnar Kotiesen.
12.1. kl 19 Karmeli kirik (Koidula 15), Ergo Naab.
13.1. kl 19 Kolmainu kogudus (Pikk 19), Hans Lahi.
14.1. kl 11 Hüüdja Hääle kogudus, Stanislav Sirel.
Virumaa
4.1. kl 18 Kohtla-Järve metodisti kirik (Torujõe 5).
5.1. kl 18 Tammiku nelipühi kogudus (Kanarbiku 3, Sompa).
6.1. kl 18 Päästearmee (Sompa 1a, Jõhvi).
7.1. kl 18 Jõhvi metodisti kirik (Aasa  17).
Raplamaa
9.1. kl 19 Märjamaa kogudusemaja, Viljar Liht.
11.1. kell 19 Kohila baptisti kogudus, Helmut Hark.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)