Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Alanud on registreerimine Maarjalaulude festivalile

29.02.2012 | | Rubriik: Teated


VI Maarjalaulude festival toimub 8.–21. septembrini, amatöörkooride ja -ansamblite konkurss on  15. septembril Narva Aleksandri kirikus. Registreerida saab 20. juunini.
Konkurss toimub eraldi  täiskasvanutele ja lastele kas ansambli (2–15 liiget) või koori rühmale (alates 16 liikmest) – kokku neljas kategoorias. Liikmete arvu hulka tuleb lugeda kõik musitseerivad lavalolijad, st ka kontsertmeistrid. Juhendajat või dirigenti esinejate arvu hulka ei loeta.
Iga kategooria puhul võib olla tegu nii vokaal, vokaal-instrumentaal- kui ka instrumentaalkoosseisuga. Laste kategooriasse saavad kuuluda ansamblid, kus liikmete vanus on kuni 18 aastat (kaasa arvatud).
Välja antakse Grand Prix ja kolm preemiat. Žürii võib vastavalt konkursi tasemele jätta kohti välja kuulutamata, neid ringi jagada või mitu ansamblit samale kohale määrata. Žürii võib määrata ka eripreemiaid. Žürii otsused edasikaebamisele ei kuulu.
Kava pikkus laste kategooriates on 8–10 minutit, täiskasvanute kategooriates 12–15 minutit
Aja hulka tuleb lugeda ka pausid palade vahel. Iga ületatud või vähem esitatud minut annab 1 miinuspunkti. Esitada võib ainult neitsi Maar­jaga seotud laule ja muusikapalu. Muus osas on kava valik vaba.
Žürii hindab kava valikut ja sobivust; stilistikat; tehnikat, rütmikat, intonatsiooni; interpretatsiooni.
Info ja registreerimine aadressil tuuliki4@hotmail.com.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)