Slava Ukraine
Esileht » Uudis » Uudised »

Aktuaalne

02.07.2014 | | Rubriik: Uudised

Eesti Kirik jääb suvepuhkusele
Soovime oma lugejatele, koostööpartneritele ja toetajatele head suvepuhkust ning kohtume pärast toimetuse kollektiivset puhkust 6. augustil, mil Eesti Kirik taas ilmub.

Kutsume lugejaid suvereisile Tartusse
Laupäeval, 23. augustil kutsume oma lugejaid rongiga Tartusse tulema. Kell 10.16, kui Tallinna-Tartu rong kohale jõuab, algab raudteejaamast meie jalgsimatk, mille käigus külastame linna kirikuid Toomemäe ümbruses ja Toomemäel ning all-linnas. Lõunat sööme ülikooli kohvikus. Tagasiteel raudteejaama jäävad teele adventkirik Lillemäel ja suurt renoveerimist läbitegev Pauluse kirik. Rong väljub Tartust Tallinna suunas kell 18.
Reisijuht on Tartu ülikooli usuteaduskonna õppejõud Kaido Soom. Registreerimine on tarvilik (sirje.semm@eelk.ee). Teretulnud grupiga liituma on ka tartlased ning need, kes saabuvad omal käel Kagu- ja Lõuna-Eestist.

Nädalalõpu piiblikursus Põltsamaal
29.–31. augustil korraldame koostöös Eesti Piibliseltsi ja kohaliku kogudusega Põltsamaa pastoraadis ja kirikus nädalalõpu piiblikursuse. Maksumus 42 eurot.
Kursusel käsitleme Pauluse kirju Uues Testamendis. Lektorid: Vallo Ehasalu, Kaido Soom ja Ain Riistan. Registreerimine vajalik (sirje.semm@eelk.ee). Täpsema päevade kava avaldame lehes augustis.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)