Ainult üks küsimus

03.04.2008 | | Rubriik: Määratlemata

4. ja 5. aprillil toimuvad Lääne praostkonna noortepäevad «Mida sa veel ootad?». Miks peaksid noored Lääne praostkonna noortepäevadele minema? Mida seal näha-kuulda saab?
Kari Tynkkynen, noortepäevade korraldaja, Ridala koguduse õpetaja:Lääne praostkonna noortepäevad toimuvad juba kolmandat aastat ja me ootame päevadele peale Läänemaa noorte ka kõiki teisi üle Eesti. Tulemas on noori Soomest Tamperest. Päevad algavad reedel, 4. aprillil kell 18 kultuurimajas, kus Soome Luterliku Evangeeliumi Ühenduse noortejuht Juha Heinonen mõtiskleb teemal «Suur või väike projekt?». Õhtu jätkub kell 19 kontserdiga, kus astuvad üles Teri Mantere ja ansambel Norman Soomest ning Crux Eestist, sõna jagab Juha Heinonen.
Laupäeval jätkuvad noortepäevad Lääne-Nigulas päev läbi toimuvate piiblitundide ja kontsertidega. Teiste hulgas esineb ka kohalik bänd CasaKama. Noortepäevad lõpetab Emmause missa Lääne-Nigula kirikus.
Ootame osalema noori üle Eesti, et olla koos ning saada osa heast muusikast ja Jumala sõnast. Osavõtt noortepäevadest on tasuta. Kui vajad majutust ja toitlustust, helista Lehte Jõele telefonil 505 1273 ja registreeru. Lehte Jõgi ootab sinu kõnet. Noor, kes sa mõtled, kuidas nädalavahetust veeta, tule Haapsallu. Mida sa veel ootad?

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)