Slava Ukraine
Esileht » Teated ja Kuulutused » Teated »

Abikäe saab ulatada heategevuslaadal

10.10.2012 | | Rubriik: Teated

Lõikustänupühal korraldavad Tartu Peetri ja Tallinna Kaarli kogudus laada.
Tartu Peetri kogudus ja Tartu Luterlik Peetri Kool korraldavad 14. oktoobril heategevuslaada Peetri koolimajas aadressil Narva mnt 104/ Peetri 33. Laat algab tänujumalateenistusega, kell 11.15 on Tõnis Mäe kontsert kirikus, kell 12.15 avatakse heategevuslaat ajaloolises koolimajas, kell 13 on kunstioksjon koolihoone II korruse saalis.
Laadal pakutakse müügiks sügisande ja käsitööd, toimub meisterdamistuba lastele, õnneloos ja kunstioksjon, esinevad pillimehed ja laulukoorid. Müügiplatsi lubatähe saab koguduse kantseleist.
Kella 11.30–14 oodatakse Kaarli kiriku esisele platsile ostma-müüma omakasvatatud puu- ja köögivilja, koduleiba-saia, hoidiseid, mune, mett, ürditeed, lihatooteid, kala. Oodatud on ka käsitöö müüjad-ostjad. Avatud on kohvik, kus pakutakse laadasuppi, küpsetisi ja kuumi jooke.
Kirikus toimub Kaarli kiriku vanade fotode-postkaartide näitusmüük. Huvilised saavad külastada kirikutorne, tutvuda unikaalse oreliga ja tutvuda tehtud remonttöödega. Saadud tulu kasutatakse kiriku remondiks. Müüjatel palutakse eelnevalt oma osavõtusoovist teada anda.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)