Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

5.10 Algab pühapäevakool!

05.10.2007 | | Rubriik: Online artiklid

EELK Kuressaare Laurentiuse koguduse laste- ja noortetöö juht: nüüd, mil päriskoolides on õppetöö juba õige hoo sisse saanud, algab kooliaeg ka koguduse lastetöös, nimelt pühapäevakoolis.

Mida aga pühapäevakool endast üldse kujutab? See on kool, kus lastele tutvustatakse piiblilugusid, kirikupühasid, kasvatatakse hoolivust, oskust andeks paluda ja andeks anda, aidata abivajajaid – kõike seda, mida Piibel nimetab ligimesearmastuseks. Loomulikult on pühapäevakooliga lahutamatult seotud mängud, laulud, meisterdamised.

Kuressaare Laurentiuse koguduse pühapäevakool algab sel aastal pühapäeval, 7. oktoobril. Kõigepealt tulevad lapsed kirikusse, kus nad jumalateenistuse alguses võtavad vastu õnnistuse algavaks õppeaastaks, seejärel minnakse koos pühapäevakooli õpetajatega kogudusemajja, Kauba 5. Seal saab põhjalikumalt tutvuda meie uue kogudusemajaga, süüa kringlit, mängida. Edaspidi, alates 13. oktoobrist hakkab pühapäevakool toimuma laupäeviti kell 11 kogudusemajas, kus nüüd on lastetööks uued ja kenad ruumid.

Lisaks pühapäevakoolile alustab sel aastal tööd loovtegevuse ring, mis hakkab toimuma samuti laupäeviti, aga algusega kell 12. Selles ringis on palju käelist tegevust, lapsed saavad mängida loovust arendavaid mänge, näidelda.

Kõiki lapsi, kes soovivad osaleda nii pühapäevakoolis kui loovtegevuse ringis, ootame siis pühapäeval, 7. oktoobril Kuressaare Laurentiuse kirikusse. Koguneme enne jumalateenistuse algust kell 10.45 käärkambris (sissepääs hoovist).
Rõõmsa kohtumiseni kõigi endiste ja uute sõpradega!

Meie Maa, 4. oktoobril 2007

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)