Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

23.11 Arutati Wismari haigla Nõmmele kolimist

23.11.2007 | | Rubriik: Online artiklid

Eile  kohtus Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra Wismari haigla juhtkonnaga. Kohtumise eesmärgiks oli arutada Wismari haigla võimaliku Nõmmele kolimisega seotud probleeme.

Nõmme linnaosavanema Rainer Vakra sõnul rääkis linnaosavalitsuse delegatsioon haigla juhtidele elanike hirmudest, mis on seotud narkosõltuvusega patsientide ilmumisega Nõmmele. „Wismari haigla juhtide üks ettepanek oli, et juhul, kui vaatamata kõigile püüdlustele ei õnnestu tegevust praeguses asukohas jätkata, kaaluvad nad narkosõltuvusravist loobumist.

Kindlasti alustab Nõmme Linnaosa Valitsus läbirääkimisi ka Eesti Evangeelse Luterliku Kirikuga, eesmärgiga aidata leida kõiki osapooli rahuldav lahendus,” lisas ta. Rainer Vakra kohtub kiriku esindajatega juba järgmise nädala alguses.

Haigla juhtkond on avaldanud varem arvamust, et parema meelega jätkaksid nad tegevust praeguses asukohas ja kolimine on tingitud vaid Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku soovist rendilepingut mitte pikendada ning kirikule kuuluv hoone maha müüa. Seda kinnitati taas ka eilsel koosolekul.

Kiriku ja Wismari Haigla AS-i vaheline rendileping kehtib 2008. aasta lõpuni.

Kalev.ee, 23. novembril 2007

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)