Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

20.09 Rahu olgu teie südames…

20.09.2007 | | Rubriik: Online artiklid

Peagi lõppev suvi on olnud rikas ka kuldleeripühade poolest. Taas tulid kokku need, kes pool sajandit tagasi andsid leeritõotuse.

Nüüd said nad jälle kokku, kandes juustes hõbehalli, silmades elutarkust – südames aga endiselt nooruslikku tuld. Juuresoleval fotol on kokku saanud endised leerilapsed Kaarma kirikust. 29. juulil 2007 toimus Kaarma Peeter-Pauli kirikus kuldleeripüha. Koos koguduse õpetaja Hannes Nelisega on pildil tervelt 18 kuldleerilast.

Ühine jumalateenistus liidab kord taas ja on aega üksteisega suhelda, meenutada, arutada. Kõigile teile, kes te oma leeripäeva südames olete hoidnud, olgu lisatud järgnevad õnnistussõnad:

Minge välja maailma:
rahu olgu teie südames,
julgus olgu teie sammudes,
hoidke kindlalt hea poole,
kinnitage nõrkenuid,
toetage väsinuid,
aidake jõuetuid,
austage kõiki inimesi,
armastage ja teenige Issandat,
rõõmustage Püha Vaimu väes.

Meie Maa, 20. septembril 2007

Üks kommentaar artiklile “20.09 Rahu olgu teie südames…”

  1. Külaline ütleb:

    miks ainult uudised siin lehes on,kas vahitorni pole näinud siis.jehoova tunnistajad on jumala poolt välja valitud rahvas,neil on klooster ja kalad akvaariumis,sest kolmest kalast saavad pelgulinna joodikud kõhu täis.mäkdonaldsi prügikastist söövad hamburgeri kõrvale,snitsel on seal vahel,kui soovid teada.kiriku leht peab arutama,miks tähtaja ületanud toit ära visatakse ja seda vaesele anda ei ole lubatud.kas jeesus oskas karated,kui tibetis õppinud oli.miks krisnaiitide õpetaja kaarli kirikus käib,aga kristlane krisnast midagi ei tea.kas jumal siis ei sosista kõrva pühapäeval,et jeesus oli vaid taidleja krisna kõrval,lasi enda lollilt maha lüüa.peetrus üksi ei saanud sõduritele vastu ja mis kell võis olla,kui kukk laulis 3 korda.kas kanad olid kadunud või miks kukk laulis.võib olla vajas lehm lüpsmist.õpetada tuleb kaadrit,mitte uudiseid ritta laduda,kes viimsis raha teenida ei oska.see pole uudis.eesti pastorid ei ole juuti kunagi näinud ega tea ka juudi ajalugu,muidu oskaks äri teha.noa müüs oma laeva peale uputust rannarootslastele maha korraliku kopka eest ja ostis püksid jalga,muidu neiu eva läheb märjaks oma maoga.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)