Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

20.09 Lähenemas on mihklipäev

20.09.2007 | | Rubriik: Online artiklid

Mihklipäev ehk peaingel Miikaeli ja kõikide inglite püha on laupäeval, 29. septembril. Saaremaal peab sel päeval nimepäeva Kihelkonna Mihkli kirik. Ja et inglid juba kord sõnumitoojate nime kannavad, siis siinkohal koguduse õpetaja Rene Reinsoo palvel ka väikesed eelteated.  

Pühade eel tehakse ikka ettevalmistusi ja nii oodatakse ka kolmapäeval, 26. septembril kell 10 kirikusse neid, kes soovivad tulla appi tegema kirikus üht korralikku suurpuhastust. Abi on väga teretulnud!

Pühapäeval, 30. septembril ongi käes see suur ja tähtis päev – koguduse aastapäev. Kell 10 on pastoraadis hommikupalvus ja kell 11 kirikus jumalateenistus. Külas on Nokia koguduse meeskoor Tuuliharju Mehed, külalisena jutlustab pastor Kimmo Reinikainen. Päeva edenedes on ees ootamas loterii, lasteprogramm ja kohvilaud Kihelkonna rahvamajas. Lisainfot võib saada tel 454 6558 või 517 7350.

Korraldajate tänu kuulub juba ette kõigile neile, kes aitavad seda pidupäeva korraldada. Kihelkonna koguduse tööde-tegemiste kohta saame aga lähemalt lugeda juba järgmise nädala kirikuleheküljelt õpetaja Rene Reinsoo sulest. Ilusat mihklipäeva!

Meie Maa, 20. septembril 2007

2 kommentaari artiklile “20.09 Lähenemas on mihklipäev”

  1. Külaline ütleb:

    kirjuta kas pimedal on ikka tuba kütmata,kuseloik põrandal ja telefon välja lülitatud.annab ise nägijatele vastu hambaid,kes talt õlut küsivad koguaeg,sest sitarattad tahavad ju ära kasutada invaliidi.kirikus lauldakse oodi ja ära oota küalisi siis.päikseprillidega vahtida ei ole midagi,ületa nikkumise rekord 6300 korda.

  2. Külaline ütleb:

    miks siin sai babast midagi ei ole,ta on taaskehastunud jeesus,teeb imesid ja trikimees on sai sõber,koperfiild ka,eesti eit oli koperfiildil,siis kirjuta usklikele tema rongi ära kaotamisest,jeesus nii kõva mees ei olnud,et läbi hiina müüri oleks läinud.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)