Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

17.09 Esita vabatahtlik tunnustamiseks!

17.09.2008 | | Rubriik: Online artiklid

22.septembrini saab esitada ettepanekuid, keda tänada Eesti riigi poolt detsembris toimuval Eesti vabatahtlike tunnustamisüritusel. Esmakordselt kannab vabatahtlike pidulikku tunnustamist üle Eesti Televisioon.

Sel aastal soovitakse tunnustada ennekõike algatajaid ehk neid inimesi, kes on

algatanud ja ellu viinud väärt ettevõtmisi ning innustanud tegudele ka teisi.

Eesti vabatahtlike tunnustamiseks saavad oma ettepanekuid esitada nii eraisikud, ühendused, riigi ja kohalike omavalitsuste asutused kui ka ettevõtted.

Lisainfo ning vormi kandidaadi esitamiseks leiab veebilehelt www.vabatahtlikud.ee.

7. detsembril toimuval Eesti vabatahtlike tunnustamisüritusel avaldatakse austust 15-le aasta vabatahtlikule. Ürituse patroon on president Toomas Hendrik Ilves.

Eesti vabatahtlike tunnustamise traditsioonile pandi alus 2005. aastal. Tunnustamise eesmärk on avaldada austust neile, kes on vabatahtliku tegevusega andnud oma panuse Eesti elu edendamisse.

2007. aasta vabatahtlikena tunnustati teiste seas külaliikumise, skaudiliikumise, naisseltside, eakate ühenduste, laste- ja kasuperedega tegelevate organisatsioonide eestvedajaid, samuti vabatahtlikke tugiisikuid, kodu-uurijaid, rahvakultuuri edendajaid ja Kaitseliidu noortejuhte.

Tunnustamisürituse korraldaja on Vabatahtliku Tegevuse Arenduskeskus. Vabatahtlike tunnustamist toetavad Siseministeerium, Eesti Rahvusringhääling ja Hasartmängumaksu Nõukogu.

2 kommentaari artiklile “17.09 Esita vabatahtlik tunnustamiseks!”

  1. Anonüümne ütleb:

    ka seda preemiat tal veel ei ole

  2. Julius Kört ütleb:

    Naer saalis.

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)