Slava Ukraine
Esileht » Online » Online artiklid »

12.04 Mustjala kirik saab sel suvel kaunimaks

12.04.2007 | | Rubriik: Online artiklid

 

Hiljuti tähistasime ristirahva kõige vanemaid pühi – ülestõusmispühi, mis kuulutavad meile, et surma ahel on katki murtud ning Jeesuse Kristuse läbi on meilegi avatud tee surmast igavesse ellu. See on rõõm, mida me ei pea ootama üksnes kauges tulevikus, vaid on hea, kui oskame seda hinnata juba siin ja praegu. Ülestõusmispühad tähendavad suur muutust. Leina ja kurbuse asemel uut elu.

ImageOlen mõned aastad kandnud hoolt ka Mustjala koguduse eest ja mul on heameel teatada, et see armas pühakoda on läbi elamas üht muutust ja uuenduskuuri. Eelmisel aastal tehti korda kiriku tornikiiver, vahetati välja mõned katkised puidust katusekimmid ja kogu katus puhastati ning värviti kaks korda üle. Lähipäevil oleme allkirjastamas lepinguid ehitusfirmaga Saare Erek ja plaanide järgi saab sel aastal tehtud pool kiriku välisfassaaditöödest.

Selleks aastaks on tööde jaoks kogutud 1 miljon krooni. Suuremad toetajad on siseministeerium, Lars Söderström ja Erika Sulger Rootsist ning toetajaid on leidnud ka Mustjala vallavanem Kalle Kolter. Samuti oleme koguduse poolt südamest tänulikud igale koguduse liikmele ja kiriku külastajale, kes on teinud omapoolse annetuse kiriku remondi toetuseks.

Koos remonditöödega alustame raha kogumist ka teise poole fassaaditööde jaoks. See läheb maksma üle miljoni krooni, aga loodame, et Jumala ja heade toetajate abiga saame ka sellega hakkama.

Koguduse pangaarve Eesti Ühispangas on:

 EELK Mustjala Anna kogudus, arve nr 10602009607009.

Oleme tänulikud kõigile, kes otsustavad kiriku restaureerimist toetada. Kui keegi saab seda infot ka uutele võimalikele toetajatele edastada, siis südamest aitäh ka selle eest.
Igasse päeva

Jumala rahu ja rõõmu soovides
Rene Reinsoo,
koguduse õpetaja

Meie Maa, 12. aprillil 2007

2 Kommentaari artiklile “12.04 Mustjala kirik saab sel suvel kaunimaks”

  1. Külaline says:

    kõik siis kui Must Jalg ära pestakse.

  2. Külaline says:

    kus on kogu ülejäänud neeger?

See käsk on meil temalt endalt, et kes armastab Jumalat, armastagu ka oma venda.
(1Jh 4:21)